آخرین مطلب

نوشیدن آب و مواقع ممنوع بر مبنای طب سنتی

🔴 نوشیدن آب ممنوع

♻️ در پست‌های قبل با تعدادی از تدابیر نوشیدن آشنا شدیم. بسیار شنیده‌ایم که نوشیدن #آب قبل، همراه و بعد از #غذا برای اغلب افراد ممنوع است. حداقل فاصله‌ی زمانی بین صرف غذا و نوشیدن باید به میزانی باشد که غذا از دهانه‌ی معده گذر کند و در قعر معده قرار بگیرد؛ که علامت آن احساس سبکی معده است. نوشیدن مایعات مابین غذا باعث جدایی بخش‌های مختلف غذا و در نتیجه فساد در #هضم می‌شود. دانستن زمان مناسب نوشیدن و مهم‌تر از آن زمان‌های ممنوع نوشیدن آب و مایعات از اهمیت ویژه ای برخوردار است که تعدادی از آنها را بیان می‌کنیم.

🔹️ در زمان #عطشکاذب (به پست تدابیر نوشیدن مراجعه شود) 🔹️ در حالت #ناشتا 🔹️ پس از تحرکی که سبب گرمی تن شده باشد. 🔹️ پس از #استحمام 🔹️ پس از #مقاربتجنسی
🔹️ پس از بیدار شدن
🔹️ پس از مصرف داروهای #مسهل و حین بیماری #اسهال
🔹️ پس از صرف #شیرینی و اکثر #میوه‌ها خصوصا میوه‌های آب‌دار
🔹️ پس از مصرف خوراکی‌های #ترش، قابض و #گس‌مزه
🔹️ پس از صرف غذاهای #مرطوب و غلیظ و لزج مثل #کله‌پاچه

🔷️ نوشیدن آب در حالت عطش شدید، پس از جماع، #ورزش، اسهال و حمام به علت تحلیل رطوبات بدن و ایجاد گرمی غیر طبیعی و افزایش جریان خون و میل زیاد بافت‌ها به مایعات، آب مصرف شده بدون هضم و تغییرات لازم از جمله هم‌ دما شدن با بدن، به سرعت وارد بافت‌ها شده و باعث سردی ناگهانی #اعضاء می‌شود. کاهش #حرارتغریزی زمینه‌ساز مشکلاتی از جمله #سستی و #سنگینی اعضا، ضعف #اعصاب، معده، احشاء، #کبد، #حواسپنجگانه، بد رنگی و ورم صورت، #نزله، #استسقاء و… می‌شود.

💠عضویت در کانال نسخه های مجرب اساتید👇👇👇
لینک کانال
@noskhesonati
نشر دهید.

//////////////////////////

✨هوالشافی✨

🔰مکانیسم آب جوش در درمان سرطان و سودای منتشر 🔰

💥یک درمان پروفسور معروف ایرانی در آمریکا:: آب جوش بخورید و بدوید.

💠حدیث از پیامبرصلی الله علیه وآله وسلم: هیچ چیز به اندازه آب جوش مفید نیست.

✍️ما آب سرد و یخ که میخوریم از حرارت بدن هزینه میکنیم که اونو گرمش کنیم, که همسان با بدن بشه. تکرار مصرف آب یخ موجب میشه که حرارت تن انسان کاسته میشه چون گرماشو داده برای گرم کردن آب یخ و به هر حال از مجاری ادراری دفع میشه. استمرار مصرف آب یخ از گرمای بدن کاسته میشه لذا کل بدن سرد میشه.

✍️آب زیاد خوردن زیان بخشه مخصوصا آب ناشتا,, اینکه میگن آب زیاد بخورن خیلی خوبه برای مردن و مریض شدن,, ولی صفراوی و دموی آب براشون خوبه چون در بدنشون حرارت بالاست, صفرا بالاست, آب بخورن خنک میشن.

✍️اما وقتی که آب جوش میخورین دیگه از حرارت بدن هزینه نمیشه و خودش حرارت داره و اگر این آب یک مقدار کمی غذا همراهش باشه مثل یک قاشق عسل, یک دونه تا سه دونه بادام همراهش باشه خود این آب حامل مواد غذایی به تن میشه.

👈 کل آب موجب جذب غذا به تن میشه, هر غذایی که میخوریم با آب قاطی میکنیم تا به تن برسه خودش تنها به تن نمیرسه.

🔻مقدار گرما و جوش آب به اندازه چای باشه نه اینکه بسوزه بدن.

👈حالا این آب جوش مقداری گرما به تن میده و به هر حال از مجاری دفعی کلیه دفع میشه.

✍️ولی وقتی آب جوش میخوریم و میدویم حرکت میکنه و آبی که بایستی از طریق کلیه دفع بشه میاد داخل سلولها و از طریق عروق دفع میشه. پس موجب شویندگی تمام سلولها میشه , هر سلولی تقریبا ۷۵ درصدش آب هست, ۲۵ درصدش سایر چیزا

‼️و وقتی که این آب غلیظ شد و سودایی شد در یک جایی موجب بیماری میشه.

✍️از برآیند کل سودای موجود در این سلول چهره ما تیره است, چروک داره وقتی که این آب پاک شد و تمیز شد چهره ما روشن میشه. حالا وقتی که این سودا فشرده شد باعث بروز سرطان میشه ما اگر بخواهیم سرطان رو لاغر کنیم یا بایستی با بمباران شیمی درمانی تومور سرطانی رو لاغرش کنیم یا با شویش سودا از طریق آب جوش.

👈پمپ میزنه حرکت دویدن, حرارت حرکت , حرارت شتاب و گردش خون تو مغز و سایر اندامها , همینطوری که پمپ میچرخه چون چندین بار خون در کل بدن میچرخه,, همینطور که میچرخه غده سرطانی رو میشوره, لاغرش میکنه.

👌مثل اینکه مثلا زایده ای کنار لیوان باشه و مدام آب بهش بخوره لاغر میشه تا پاک بشه، بعضی جاها باید دست بکشین تا پاک بشه زایده و بعضی جاها آب میپاشین تا پاک بشه و به تدریج لاغر میشه.

👈پس دویدن بعد از نوشیدن آب جوش به اندازه ای که انسان عرق بکنه اولا مانع توسعه تومور سرطانی به سایر اندامها میشه ثانیا بتدریج موجب ذوب شدن و لاغر شدنش و دفع شدنش و …

👈و چون این شویش سراسری است هر چه سودا پاک شد یعنی بدن قویتر شد و قوت عمومی بدن افزایش پیدا میکنه و مانع توسعه و انتشار میشه و انسان تنش سالم میشه.

👈چون این سودا و خون خشک شده کثیف که در بین سلولها هست, همین شکلش در مغز هم هست وقتی کل سلولها شستشو داده بشن سلولهای مغزی هم شسته میشن.

‼️ پس بنابراین اون سلولهای سودایی که موجب بروز تفکرات منفی, ناامیدی, خیالبافی, غمهای بیهوده, یاد گذشته میفته, تمام بدیها, غمها, غصه ها, کنایه ها رو به یاد میاره این با تعریقش سلولهای درگیر تفکرات بیهوده رو تمام میشوره.

             ~~~~~~

🔻راه برید و بدوید تا عرق کنید.
🔻 قاعده مصرف این نوع درمان با آب جوش روزی چهار تا شش لیوان آب جوش برای همه.
🔻برای بلغمیها این آب جوش با یک شربت عسل ناشتا و شبانگاه و شب ۳ تا ۱۴ عدد بادام رو یه دونه یه دونه بخورن تا مغزشون سرد نشه با مصرف آب جوش.
🔻برای اینکه باعث ضعف نشه یک هفته آب جوش و یک هفته رژیم معمولی, یک هفته در میان.
🔻اگر بخواهیم غذای دیگه ای بدیم سوپ ساده گندم با روغن زیتون شبانگاه, روزها نباشه.

👌بیماران مکرری که دادیم درمان شدن , پسوریازیس منتشر و…..

✍️اگر بیمار نیستین واسه خوشکل شدن بخورین پوست رو صاف و لطیف میکنه, پنج سال تا هفت سال جوانی میده چون چروک پوست به خاطر سودای موجود هست. این سودا وقتی پاک شد پوست شفاف و لطیف میشه و جوانی پدید میاد.

👤استاد خیراندیش

———————❅❈❅——————-
@soroshesalamati