آخرین مطلب

سنگ کیسه صفرا و روش حذفش بر مبنای طب سنتی

✨هوالشافی✨

🔰سرکنگبین چطور سنگ کیسه صفرا رو از بین میبره؟؟🔰

✍️در سرکنگبین میگیم سرکه, سرکه خاصیتش نفوذ پذیریه, یکی از بهترین داروهای بسیار نفوذده و نافذ همین سرکه است.

✍️چرا اطبای ما با بعضی از داروها سرکه رو همراه میکردن,, به خاطر اینکه هم از خاصیت درمانی اون استفاده کنن و هم از قدرت نفوذ اون.

👈مثلا در بیماریهای قلبی از زعفران استفاده میشه, زعفران اولین جایی که سر میزنه قلبه بعد به مغز و ریه و بعد جاهای دیگه, روی حساب کتابه.

🔻در سرکنگبین هم خود سرکه سنگ شکنه, ضد صفرا هم هست, همینکه ضد صفراست ذرات سنگ صفرا رو از همدیگه متلاشی میکنه,, همین شکوندن باعث از بین رفتن سنگ کیسه صفرا میشه.

🔻دوم لجنهای صفراوی رو از بین میبره,, چون عسل هم خودش سنگ شکنه و وقتی که با سرکه همراه شد اثرش بیشتره.

👌پس سنگ کیسه صفرا به راحتی با سرکنگبین درمان میشه اما یک شرایط دیگه هم هست, مثلا شما با سرکنگبین میخواین سنگ کیسه صفرا رو درمان کنین, بسیار عالی

‼️ سرکنگبین رو مصرف میکنین در عین حال همراه غذا اب میخورین, غذای بیرون میخورین, گوشت گوساله میخورین, بلافاصله بعد از غذا خوردن حمام میرین, با شکم پر همبستری دارین, روغن مایع و نباتی میخورین بعد انتظار داریم سرکنگبین معجزه کنه, نه از این حرفها نیست.

          ~~~~~

💥اول ازاله اسباب و چیزهایی که باعث شدن سنگ بوجود بیاد رو باید بشناسین,

💥دوم غذاهایی که مفیدن برای از بین بردن سنگ کیسه صفرا مثلا هویج معجزه میکنه در درمان سنگ کیسه صفرا بالاخص که بخورین و بخوابین و پای راستتون هم جمع کنین به سمت شکم. خروجی صفرا به سمت کیسه صفرا باز میشه نتیجتا سنگ یواش یواش حرکت میکنه.

‼️اینجور نیست که سنگ قل بخوره بیاد بیرون با سونوگرافی مشخص میشه که پاک پاک شده.
این سنگ کیسه یا تحلیل میره خود بیمار هم متوجه نمیشه یا بیمار دفع سنگ صفرا رو میبینه.

💥یکی دیگه از دمنوشها نعناع هست, نعناع هم میتونه یواش یواش موجب از بین رفتن سنگ کیسه صفرا بشه.

‼️سنگ کیسه صفرا خیلی سفت هست, پس انتظار نداشته باشین که با یک راحت الحلقوم سرکار دارین, یه ذره سرکه روش بریزین فرداش ژل شد و بیاد بیرون از این خبرا نیست. زمان میبره!!!!

✍️اولین کار این هست که حجم غذا کم بشه, از غذاهای چرب و شیرین کم بشه, روغن مایع و جامد نباشه, ورزشهای خوب مثل شنا پیشنهاد میکنم.

💥سرکنگبین یکی از بهترین و موفق ترین داروهاست اما زمان بره , شاید شش ماه طول بکشه ارزش هم داره چون در طب جدید داروی آنچنانی نیست, یک پودری میدن شاید ده درصد تاثیر گذار باشه اگر هم نشد کیسه صفرا رو درمیارن.(اگر قرار بود در بیارین که خدا قرارش نمیداد)

✍️ممکنه داروها و روشهای دیگه ای هم باشه که زودتر درمان بشه ولی آیا میشه واسه خانوم باردار یا بچه یا افراد مختلف در هر سنی استفاده کرد؟؟ اینجور نمیشه, روی حساب کتاب باید باشه.

         ~~~~~

↩️برای دفع کیسه صفرا::↘️

🔷 اول مسام باید باز بشه, اولین کار ما این است که راه باز بشه, استفاده از داروها و غذاهایی که مسیر رو باز کنه.

🔷 دوم استفاده از داروهایی که مسیر و مسام رو گشاد بکنند هم دارو و هم حرارت.

👌یادتون باشه در سنگها حرارت هم شکننده است هم مسیر رو باز میکنن

✍️شما ببینید اقایون در طب جدید میگن که روزه داری برای کلیه خوب نیست بله برای کسایی که نارسایی کلیه از نوع سه و چهار دارن خوب نیست. ولی برای سنگ کلیه اینطور نیست اتفاقا ما میگیم کسایی که سنگ کلیه دارن روزه بگیرن. چرا؟؟؟

👈مثال:: سماور رو تصور کنین رسوبات در دیواره سماور جمع میشه, اگر سماور چند ساعتی روشن باشه و ابش تبخیر بشه میبینن که همه سنگها و رسوبات و اهکهای دیواره سماور از بین رفته. چرا؟؟ چون گرمی و خشکی باعث شکستن این سنگها شده, اتفاقا در ماه رمضون باعث میشه که سنگهای مجاری ادرار بشکنن.

‼️سنگ کیسه صفرا جزء مقاومترین سنگهاست.

👤استاد بنی هاشمی

@soroshesalamati

🔶درمان سنگ کیسه صفرا🔶

💎با دکتر خیراندیش💎

در صورتی که درد داشته باشد پزشکان امروزی تجویز جراحی می کنند.

درمان:

۱- سرکه انگبین در هنگام درد ۲ لیوان پشت سرهم میل شود پس از آرام شدن درد روزی یک لیوان میل شود. بعد چهل روز سنوگرافی مجدد انجام شود یا سنگ بزرگ شده یا چند قطعه شده است اگر بزرگ شده است یعنی پوک و منبسط شده است اگر واقعاً بزرگ شود درد آن باید بیش تر شود در صورتی که در این حالت درد کم است یا اصلاً درد ندارد پس از بزرگ شدن چند قطعه می شود و سپس ذوب می شود.

🌿 @TebbolAeme 🌿

///////////////

✍️درمان ساده سنگ کیسه صفرا

🍁سرکه انگبین هر روز یک لیوان
🍁نخوردن آب یخ (به ویژه ناشتا) و آب بین غذا

💠عضویت در کانال نسخه های مجرب اساتید👇👇👇
لینک کانال
@noskhesonati
نشردهید